Новини


ЗУСТРІЧ З ВІДОМИМ УКРАЇНСЬКИМ ПИСЬМЕННИКОМ

 



07 жовтня 2015 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відбулась зустріч учнів 8 – В(л) класу та відомого українського письменника, лауреата літературних конкурсів Кобця Василя Дмитровича. Письменник, мандрівник, який пішки ходив по північній тундрі, жив у ненецьких чумах, працював у геологічній експедиції… Він написав чимало творів про ці дивовижні краї. Нагороджений орденами Святого Архистратига Михаїла та Святого рівноапостольного Володимира Великого. Очолював Вінницьку письменницьку організацію. Голова Конгресу української інтелігенції Вінничини, головний редактор журналу "Собор", лауреат премій імені М. Коцюбинського та імені М. Трублаїні. Нагороджений орденом.

Автор таких поетичних збірок: «Жайворонки в серці», «Повнозерниця», «Високе літо», «Свято нашої зустрічі», «Не остання любов, не остання…», «Болить душа», «Автограф для Вас», «Свободу не спинити», «Поранений птах», «Почнемо з чистої сторінки», «Любов, лбисток, листопад…», романів «Юрський горизонт», «Не осуди свого кохання», повістей «Осінні дзвони», «Вересневий день», «Будень, як свято», «Джерела б’ють», «Дана, Василько та білий світ», «Незвичайна знахідка в старій хаті, або Житіє індуса Тія».
    Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи. 

Сподіваємось, що зустріч з Василем Кобцем залишила в серцях учнів тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

Учні 8 – В(л) класу та вчитель української мови і літератури Людмила Василівна Бунь висловлюють українському письменнику щиру подяку за цікаву розповідь та можливість придбати авторські книги одразу ж після зустрічі.

 

 



09.10.2015 | Aдмін

Вернутись назад