Батькам майбутніх першокласників

< Для вас, батьки!

Список зарахованих учнів  до 1-х класів

Увага!
 Прийом документів та електронна реєстрація до 1-го класу на 2022-2023 н.р. буде проводитися з березня 2022 року  для дітей, які мають право на першочергове зарахування.

ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

оголошує набір

учнів у перші класи на 2021-2022 н.р.

На вас чекають цікаві історії, хвилюючі зустрічі, навчальні ігри, світ інформатики, математики, англійської мови, граматики. Музика, танці і сміх супроводжуватимуть дітей у подорожі до Країни знань!

Заклад буде активно впроваджувати Концепцію «Нова українська школа». З 8-го класу можна продовжувати навчання в ліцейних класах з поглибленим вивченням англійської мови та інформатики. Також працюють 10 – 11 класи філологічного профілю в напрямку «Філологічне навчання».

Дирекція   і   педагогічний   колектив   дбають   про   якісне навчання школярів та організацію змістовного дозвілля.

Школа з нетерпінням чекає на вас!