Батькам майбутніх першокласників

< Для вас, батьки!
Зараховані до 1-го класу (2023-2024 н.р.)

Територія обслуговування, закріплена за закладом

До уваги батьків майбутніх першокласників!
    На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» ви маєте можливість подати заяву на          вступ дитини до нашого закладу на 1 клас (2023-2024 навчальний рік).
       Прийом паперових документів розпочинається 03 квітня 2023 року.
       Графік прийому:
       понеділок - п'ятниця - з 15.00 до 17.00 години.

КЗ "Жмеринський ліцей №2"

оголошує набір

учнів у перші класи на 2023-2024 н.р.

На вас чекають цікаві історії, хвилюючі зустрічі, навчальні ігри, світ інформатики, математики, англійської мови, граматики. Музика, танці і сміх супроводжуватимуть дітей у подорожі до Країни знань!

Заклад буде активно впроваджувати Концепцію «Нова українська школа». З 8-го класу можна продовжувати навчання в ліцейних класах з поглибленим вивченням англійської мови та інформатики. Також працюють 10 – 11 класи філологічного профілю в напрямку «Філологічне навчання».

Дирекція   і   педагогічний   колектив   дбають   про   якісне навчання школярів та організацію змістовного дозвілля.

Школа з нетерпінням чекає на вас!