НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" запрошує тебе
до 1 класу!

На тебе чекають цікаві історії, хвилюючі зустрічі, навчальні ігри, світ інформатики, математики, англійської мови, граматики.
   Музика, танці і сміх супроводжуватимуть тебе у подорожі до Країни знань!
Знайомтесь!
Класні керівники майбутніх першокласників:

Гриб Тетяна Дмитрівна -
вчитель початкових класів, ІІ кваліфікаційна категорія, 8 років педагогічного стажу.

Науково-методична проблема:
"Самостійна робота учнів на уроках як метод самовиховання і самовдосконалення".

Кожна дитина - то цілий Всесвіт, яскрава зоря, повна енергії, яку потрібно спрямувати в потрібне русло.
   Становлення творчої особистості починається в молодшому шкільному віці. Тому прагну розвивати дитячий творчий потенціал, уміння дитини працювати і отримувати задоволення від власних досягнень. Вчу - вчитись. Адже не в кількості знань полягає освіта, а вповному розумінні і майстерності застосовувати в житті всього, що знаєш.
   Найбільша радість для вчителя, коли похвалять його учня. Цього й прагну!

Дуднік Раїса Анатоліївна -
вчитель початкових класів, вища категорія, звання "старший вчитель", 32 роки педагогічного стажу.

Науково-методична проблема:
 "Використання інноваційних технологій навчання, як шлях формування ключових компетентностей молодших школярів".
   Педагогічне кредо: "Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим. Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень - це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним". Тому у своїй роботі я прагну берегти й охороняти маленьку особистість, виховувати у неї в процесі навчання любов до праці, краси, товаристськості та дружби, природи, всього найкращого, що нас оточує, намагаюся залучити дітей до процесу творення самих себе.
   Головне в моїй роботі - це дитина, її бажання, прагнення, запити. Дітки - це маленькі сонечка, які зігрівають своїм теплом, за ради яких хочеться працювати, творити, радіти життю.

Демчишина Інна Володимиріна -
вчитель початкових класів, вища категорія, 25 років педагогічного стажу.

Науково-методична проблема:
"Використання новітніх технологій для розвитку творчої особистості".  Як садівник доглядає молоді саджанці, так і я допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро.
   Щодня перед собою ставлю завдання: зробити процес навчання та виховання захоплюючим та радісним. і тут важливе все: пошмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. АЛЕ НАЙВАЖЛИВІШИМ Є ЛЮБОВ ДО ДИТИНИ!
Школа з нетерпінням чекає на тебе!