Майбутній першокласнику

< Для Вас, батьки!

НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"

оголошує набір

учнів у перші класи на 2018 - 2019 н.р.

На вас чекають цікаві історії, хвилюючі зустрічі, навчальні ігри, світ інформатики, математики, англійської мови, граматики. Музика, танці і сміх супроводжуватимуть дітей у подорожі до Країни знань!
  Заклад буде активно впроваджувати Концепцію «Нова українська школа». З 8-го класу можна продовжувати навчання в ліцейних класах з поглибленим вивченням англійської мови та інформатики. Також працюють 10 – 11 класи філологічного профілю в напрямку «Філологічне навчання».
     Дирекція   і   педагогічний   колектив   дбають   про   якісне навчання школярів та організацію змістовного дозвілля.
Школа з нетерпінням чекає на вас!
Знайомтесь, класні керівники майбутніх першокласників:
   Лісова Людмила Євгеніївна -
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, 20 років педагогічного стажу.
Науково-методична проблема:
"Формування позитивної мотивації учнів до навчальної діяльності - важлива умова переростання позитивного ставлення до навчання в активне, творче".
    Педагогічне кредо: "У серці класу, як і в серці матері, має бути місце для всіх дітей"

Бабчук Олена Петрівна -
вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії, 11 років педагогічного стажу.
Науково-методична проблема:
 "Підвищення ефективності та якості уроку як основної форми навчально-виховного процесу з метою розвитку творчої особистості".
  Педагогічне кредо: "Любити дитину такою, як вона є, і, водночас, допомогти їй стати кращою".

Стасишина Ірина Анатоліївна -
вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії, 13 років педагогічного стажу.
 Науково-методична проблема:
"Формування ключових компетентностей молодих школярів засобами інтерактивного навчання".
    Педагогічне кредо: "Я вірю в себе. Я вірю в дитину. Я вірю в свою справу"

Апонюк Марина Борисівна -
вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії, 11 років педагогічного стажу.
 Науково-методична проблема:
"Формування та розвиток творчої особистості шляхом впровадження технології критичного мислення".
    Педагогічне кредо: "Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра, бо у серце увійде лиш те, що йде від серце"