ТИЖДЕНЬ СПОРТУ

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишаться  спорт. Доброю традицією стало проводити у нашій школі-ліцей  тиждень фізичної культури і спорту «Здоров’я дітей – здоров’я нації».

Щоб залучити до участі у тижні якомога більше учнів школи, розроблено цікавий план виховних заходів:

- Олімпійський урок (1-11 класи);

- Інформаційна година  «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру» (8-9 кл.);

- Бесіда «Твоє здоров’я в твоїх руках» (1-2 кл.);

- Перегляд презентації «Види спорту» (3-4 кл.);

- Година спілкування  «Спокус безліч, а здоров’я одне»;

- «Веселі старти» (4 кл.);

- «Старти надій»  (7 кл);

- Фотовиставка «Ми за здоровий спосіб життя»;

- Загальношкільна лінійка, присвячена  Дню фізичної культури.

Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, педагога-організатора, а також класних керівників була спрямована на: виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров'я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом; виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту, взаємовиручки і підтримки.

На завершення тижня фізичної культури і спорту вперше у Жмеринці на «Площі миру» просто неба пройшов ЯРМАРОК СПОРТУ.   Вихованці ДЮСШ, федерацій та клубів, які діють на території міста представляли свій вид через показові виступи та майстер-класи. Діти демонстрували навички у різних видах єдиноборств, вміння грати в шахи, володіти м’ячем та багато іншого.

Від свята школярі отримали багато радощів, бадьорості та гарного настрою!

23.09.2015 | Aдмін