ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ

Як старт серйозного навчання 4 вересня на «Площі миру» учні 1-х класів усіх шкіл міста були посвячені в першокласники. Казкові герої, цікаві хореографічні постановки, веселі конкурси допомогли дітям зрозуміти значимість школи та необхідність у навчанні, а першокласники дали обіцянку, що будуть любити школу, поважати вчителів. Зі словами привітання звернувся до дітей голова міської ради Анатолій Кушнір, який побажав дітям успіхів і відмінних оцінок, а вчителям наснаги, розуміння.

Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки  Країною Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки. Хочеться побажати першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися мови рідної та любити свій рідний край.

Від свята у захваті залишились і учні, і батьки, і гості.

22.09.2015 | Aдмін