1ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Хай буде всім нам день оцей, як  свято,
Хай буде щастя в  серці у батьків,
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,
Хай буде радість, вищою від слів!

Чарівниця-осінь знову господарює в нашому краю, скликаючи галасливу дітвору за парти. Перший дзвоник є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє, воно чарівне. Діти чекають його з нетерпінням. В очах одинадцятикласників просвічується сум, адже для них це останній Перший дзвоник. А в очах першокласників – радість і хвилювання: для них сьогодні відкривається перша сторінка великої Книги Знань.

День Першовересня видався теплим і сонячним, тож свято знань пройшло святково і радісно. Одразу після першого дзвоника діти пішли на перший патріотичний урок  для учнів 1-4 класів – «Ростемо на славу», «Україна – це ми» для учнів 5-9 класів, «Історію України творимо сьогодні» для учнів 10-11 класів .

16.09.2015 | Aдмін