Новини


ОСТАННІЙ ДЗВОНИК      Сьогодні, у сонячний,  приємний день, усі школярі НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.-ліцей», з теплими усмішками на обличчі та квітами у руках прямують до школи, адже саме там для них пролунає останній дзвінок у 2014 – 2015 н.р.

Багато школярів чекали на цей день, тому що попереду літні канікули. Тепер на ціле літо можна забути про уроки і домашні завдання. Тільки для наших випускників це водночас і радісне і сумне свято, бо цей останній дзвінок пролунає для них в останнє і покличе у невідоме, уже доросле життя та багатогранний, непередбачуваний і цікавий світ! 

Сльози на очах у класних керівників… Саме вони вчили читати і писати,  вони навчили пізнавати життя,  любити своїх батьків, країну; закладали основи шкільної дружби, любов до науки.  Це вони ставали на захист і давали слушні поради. А сьогодні треба відпустити випускників у невідому дорогу майбутнього. І прощаючись, усі їм бажали удачі, наполегливості, натхнення,  сміливості та йти до своєї мети ні на що не зважаючи…

На святі молодші класи дарували пісні та вірші усім гостям, а старшокласники музичні композиції та хореографічні номери.

Перед завершенням лінійки, дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік, було вручено грамоти, подяки та дипломи учням, які старанно вчилися, і брали участь у спортивних змаганнях,  конкурсах, перемагали в міських та обласних олімпіадах.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи, сповіщаючи присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

 16.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад