Прощавай, початкова школо!

Школа – прекрасний світ, другий дім, в якому діти живуть, навчаються, ростуть.

Чотири роки промайнули як мить… Прийшов час прощатися з початковою школою.

28 травня 2015 року традиційно в спортивній залі НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.-ліцей» відбулося свято «Прощавай, початкова школо!». «Випускників» прийшли привітати батьки, братики й сестрички, бабусі та дідусі.

На святі школярі виразно читали святкові вірші, талановито співали пісні, а також танцювали. Було нагороджено похвальним листом за високі досягнення у навчанні учнів 4-х класів, а також висловлено щиру подяку батькам за активну участь у громадському житті школи і класу та вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

У батьків залишились приємні враження і хвилюючі почуття, адже їхні діти попрощались із початковою і вступили до лав старшої школи.

Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові друзі, вчителі, предмети, відкриття та перемоги.

11.06.2015 | Aдмін