Детективна історія – секрет однієї купюри

27 травня 2015 року учні 7 - Б та 7 - В класів НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" взяли участь у Бізнес-Квесті від ЮніорБанку на базі відділення ПриватБанку м. Жмеринки. Веселий та яскравий захід запам’ятається дітям надовго, адже вони змагались у спритності, кмітливостіі та дотепності.

Дві команди на чолі з капітанами повинні були якнайшвидше пройти усі завдання з підказками-мітками, скласти пазли та дістатися заповітного кейса з грошима. Виконуючи завдання квесту, школярі ознайомились з інноваційними сервісами ПриватБанку, з роботою банківських спеціалістів та навчились правильно користуватись Карткою ЮНІОРА. Адже так важливо в такому віці дізнатися як саме працюють банківські сервіси, як застосувати на практиці набуті знання, та на майбутнє, можливо, для себе обрати професію пов’язану з фінансами та банківською справою.

По закінченні гри щасливі та трішки зморені, але надзвичайно задоволені школярі отримали подарунки та зробили фото на пам’ять.

05.06.2015 | Aдмін