СВЯТО БУКВАРИКА

Наближається до закінчення навчальний рік...

22 травня 2015 року в актовій залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відбулося найголовніше свято для першокласників - «Прощавай, Букварику!». Це той день, коли учні завершили працювати з першим у своєму житті підручником – Букварем. До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це перші вчителі: О. П. Бабчук (1 – А кл.), А.Л. Іванишина (1 – Б кл.) та Л.Є. Лісова (1 – В кл.), батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички. Саме вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

Першокласники показали, чого вони навчилися та разом із Буквариком пройшли стежками казок світу, збираючи до кошика літери алфавіту.

Традиційно головний герой свята познайомив дітей з їх новими друзями: Читанкою та Українською мовою.

Мами, бабусі, гості разом із першокласниками раділи тому, що перша сходинка на шляху до знань вже подолана.

Не обійшлось і без перших у житті учнівських нагород за старанність, наполегливість та успіхи…

Хочеться вірити, що поради свого першого друга-Букварика першокласники запам'ятають на  все своє життя. Ростимуть  здоровими і сильними, і не забуватимуть: «Хто багато читає, той багато знає»!

27.05.2015 | Aдмін