фізкультурно-оздоровчий фестиваль

Здавна Україна славилася самобутньою національною силою – козацтвом, що втілювали в собі фізичне і духовне здоров’я нації, життєздатність та силу. Сучасним дітям належить продовжити велику місію козацтва. Спираючись на кращі традиції українського народу, залучення школярів до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я традиційно у м. Жмеринка було проведено фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів України «Нащадки козацької слави». Кожен учасник заходу мав можливість взяти участь у шкільних відбіркових  випробуваннях в рамках фестивалю. Кращі учні шкіл представляли свої навчальні заклади на міському етапі змагань, який відбувся 13 травня 2015 року на базі стадіону "Локомотив".

Саме в цей день відбувалися  спортивні змагання, де учні демонстрували вправність, швидкість та силу. Змагання проходили весело і завзято, кожен намагався показати якнайкращий результат, відчувався справжній спортивний азартний дух.

В комплексному командному заліку перемогу виборола команда у складі учнів 5 – 10 класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей». Так тримати!!!

15.05.2015 | Aдмін