екскурсія до Жмеринського районного відділу УМВС

В наш час особлива увага приділяється правовому вихованню молоді, формуванню в неї поваги до закону та профілактиці правопорушень, тому 13 травня  до Жмеринського районного відділу міліції завітали на екскурсію учні 8 – Б та 8 – В(л) класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».

Капітан міліції, опероуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Жмеринського РВ УМВС Андрій Миколайович Шаповалюк, розповів дітям про роботу міліції та умови тримання засуджених під вартою, навів приклади незаконних дій, які скоїли неповнолітні, та відповідальність за них. Учням також показали ізолятор тимчасового тримання, де перебувають особи, які потрапили в районний відділ міліції.

Школярі отримали новий багаж правових знань та вражень від цікаво проведеної екскурсії.

13.05.2015 | Aдмін