інтелектуальна гра "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

28 квітня у Центрі позашкільної роботи пройшов фінал інтелектуальної гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Свої знання та інтелектуальний рівень, вміння швидко думати та працювати командою демонстрували учні  загальноосвітніх навчальних закладів міста, зібравши палких прихильників серед школярів.

Учасників чемпіонату привітали та побажали творчої думки, наснаги до боротьби і перемоги міський голова Анатолій Петрович Кушнір, начальник управління культури і туризму Володимир Валентинович Дудік та методист управління освіти Тетяна Федорівна Кісілюк.

Ведучими та жюрі гри були керівник дорослої палати ГО УС "Асоціації юних жмеринчан" Шевченко Тетяна Михайлівна і випускник клубу «Ерудит» Броніслав Швець.

І ось прозвучало перше запитання. Після команди: «Час» тільки на мить запанувала тиша. Гравці жваво обговорювали варіанти відповіді, яку після сигналу передавали ассистентам-ластівкам.

Правильну відповідь оцінювали одним балом. Рейтинг кожного питання визначав відповідно до кількості правильних відповідей. Запитання подавали письмово, на обдумування відповіді відводили одну хвилину.

Тематика запитань була різноманітною. Дітям знадобилися знання з інформаційних технологій, фізики, географії, історії, літератури і логічне мислення. Упродовж гри у залі вирували неабиякі пристрасті.

У вирішальну мить, коли судді оголошували підсумки, лунали бурхливі овації на честь переможців.

Переможні «Ніки» та перше місце у старшій віковій категорії отримала наша команда «Фіксики», у середній – «Гроустріт» (школа-гімназія), у молодшій – «Кришталева сова» (ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ). За найдотепнішу відповідь сову отримала команда «Снікерс» та за правильну відповідь на найскладніше запитання  - команда «Гроустріт». Найбільшу сову за активну участь отримав учень ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Мельничук Євген.

13.05.2015 | Aдмін