Акція "ПОДАРУЙ ФУТБОЛКУ ПОРАНЕНОМУ БІЙЦЕВІ"

З 24 квітня по 5 травня у навчальних закладах міста проходила благодійна акція "Подаруй футболку пораненому бійцеві", яка була організована ГОУС "Асоціація юних жмеринчан" спільно з міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста. Зібрані речі передадуть бійцям, які знаходяться на лікуванні у Вінницькому військовому госпіталі.

Завершенням даної акції стало відкрите засідання центру "Спадщина ГОУС "АЮЖ", що проходило на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Жмеринки. На заході було прозвітовано про результати роботи учнівського самоврядування шкіл міста з патріотичного виховання. Цікавим було практичне завдання для лідерів шкіл - створення колажу "Держава моєї мрії". Крім того, учні познайомилися з деякими експонатами міського історичного музею та народознавчої кімнати "Берегиня" ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

07.05.2015 | Aдмін