ВПУСТИ ПСИХОЛОГІЮ У СВОЄ СЕРЦЕ

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Таку роль психології в людському житті в ХХ столітті передбачив один із видатних психологів Жан Піаже. Він запевняв, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.

З 20 по 24 квітня 2015 року в школі цікаво та змістовно пройшов тиждень психології «Впустипсихологію у своє серце».

Метою проведення такого тижня є розширення знань учнів про науку психологію, розуміння внутрішнього світу, активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда навичок конструктивного спілкування.

План тижня включав різноманітні акції, ігри, конкурси, заняття з учнями:

ПОНЕДІЛОК 20.04.2015

©           «Розквітни разом з весною». Вправа «Мій настрій». Оберіть квітку такого кольору, який відповідає Вашому настрою.

©          Випуск інформаційного вісника «Впусти психологію у своє серце».

©          Пошта для психолога «Скринька довіри».

©          Індивідуальні тематичні консультації для учнів  «Що робити коли… життя здається зовсім похмурим».

ВІВТОРОК 21.04.2015

©          Індивідуальні тематичні консультації для учнів  «Чому буває кепський настрій».