День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 21 квітня у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відбувся  День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Ранковим відкриттям «Дня цивільного захисту» стало проведення загальношкільної радіо лінійки.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники провели такі тематичні години: «День цивільного захисту у школі» для учнів 1–4 класів, «Чорнобиль немає минулого» для учнів 5–6 класів, «Репортаж із Чорнобиля» для учнів 7–11 класів.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми про аварію на ЧАЕС, взяти участь у сюжетно-рольовій грі з основ здоров’я та безпеки життя «Ми - пасажири», спортивних змаганнях серед учнів 5-х класів з «Малюкболу», оглянути виставку плакатів і малюнків «Знай! Люби! Бережи!», практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Медичний  працівник Молдован Т.В. та вчитель  основ здоров’я Пугач Т.В. ознайомили дітей про надання першої медичної допомоги, правильне накладання та фіксації  марлевої пов’язки при травмах кінцівок.

В актовій залі для учнів 7 – 8 класів завідувач НКП ЦЗ та БЖД м.Жмеринки Костенко Г.Ф. провів заняття-тренінг «Вчися бути обережним». Інспектор відділу запобігання НС та заходів ЦЗ Гордій А.В. на відкритому  уроці з питань цивільного захисту ознайомила учнів  про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та дії за сигналом оповіщення «Увага! Всім!».

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

29.04.2015 | Aдмін