МІС ШКОЛИ 2015 року

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому щорічно навесні у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» проводиться конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю. Цьогоріч конкурсантки предстали перед глядачами в образах героїнь з відомих фільмів. Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Мій талант». Родзинкою вечора став конкурс «Капелюшкове дефіле», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, створивши власними руками головні убори відповідно до власного образу.

Титул «Міс школи-2015» та омріяну корону здобула  Кандиба Анастасія (11-А(Л) клас), І віце-міс та «Міс Чарівність» стала Нартовська Софія (9-Б клас), «Міс Грація»Ковальська Анна (9-А(Л) клас) та «Міс Глядацьких симпатій» - Богословцева Анастасія (10 – Б(Л)клас).

21.04.2015 | Aдмін