МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Вітаємо юних книголюбів зі святом!

Міжнародний день дитячої книги відзначається, починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального рівня нових поколінь людства.

Не випадково цей день припадає на 2 квітня, день народження датського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена. Цього року виповнюється 210 років з дня його народження (1805-1875).

З цієї нагоди 2 квітня 2015 р. бібліотекарями школи Пікуль Г.В. та Романцовою І.В. було проведено захід «Подорож до країни Читляндії» для учнів 2-х та 4-х класів. Під час подорожі школярі зустрілися з персонажем казок Г.Х. Андерсена Оле Лукойє, який провів їх по знайомих казках відомого дитячого письменника.

На завершення заходу було відзначено найактивніших читачів шкільної бібліотеки за 2014-2015 н.р.

Протягом тижня в бібліотеці діяла виставка творів Г.Х.Андерсена під гаслом «ЗАВІТАЙТЕ! ПРОЧИТАЙТЕ! ЗГАДАЙТЕ! ПОРИНЬТЕ У ЧУДОВИЙ СВІТ КАЗОК АНДЕРСЕНА!»

Бажаємо, щоб  ваші книжкові полиці поповнювалися цікавими книгами, а читання приносило задоволення і приємні враження!

08.04.2015 | Aдмін