ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

30 січня 2015 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відбулися перші організаційні батьківські збори майбутніх першокласників. На збори прийшли та подали заяви більше 100 батьків.

Директор школи Оксана Володимирівна Кочура розповіла батьківській громадськості про наш заклад і презентувала зошит «Готуємося до школи», за яким будуть працювати майбутні першокласники на підготовчих заняттях у школі. Такий зошит повністю відповідає програмі розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», регіональній додатковій програмі «Сходинки», яка також передбачає освітню роботу з дітьми 5-річного віку, що не відвідують дошкільні навчальні заклади. З більш детальною інформацією про організацію та особливості навчання учнів перших класів за новим Державним стандартом у 2015 – 2016 н.р. виступила заступник директора з навчально – виховної роботи початкової школи Тетяна Василівна Саветіна.

І на завершення заходу кожен учитель початкових класів Рижук Олена Олександрівна, Ковальчук Віра Іванівна, Танцура Антоніна Вікторівна, радо зустріли своїх дошкільнят та ознайомили з майбутніми класними кімнатами.

З хвилюванням і нетерпінням учителі чекатимуть кожної зустрічі з першачками, тому що головне завдання вчителя – побачити і допомогти розкритися кожній дитині як особистості.

17.02.2015 | Aдмін