Зустріч із воїном з АТО Олександром Вашкевичем

Наші учні постійно беруть  участь в різноманітних акціях для підтримки учасників АТО: «Чужої біди не буває», «Замість букета - бронежилет», «Лист пораненому», «Допомога бійцям АТО», «Ми маленькі патріоти», передаючи теплі речі, продукти харчування, власноруч виготовлені браслети, обереги та найголовніше, що може зігріти та завжди підтримати це листи та малюнки…

26 грудня 2015 року  несподівано для всіх завітав до нашої школи  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»  учасник  бойових дій АТО  – Олександр Михайлович Вашкевич. Як виявилось, ще восени боєць  отримав листа від учня нашої школи Дегтярьова Віталія  (6 – Б кл.), якого завжди тримав біля серця та щоденно перечитував. Це надавало йому більше сил та впевненості, обороняючи нашу країну від окупантів. На знак подяки Олександр Важкевич вирішив відшукати та подякувати школяреві за теплі слова підтримки, залишивши на згадку символічний подарунок. Трепетною була зустріч військового з учнями. Він розповів про нелегкі дні в зоні АТО, зазначив що тільки той, хто пройшов війну, по-справжньому цінує мир. І закликав цінувати кожну мить мирного життя, ясне небо над головою і вчитися на благо нашої України. Також військовий зустрівся з учнями 10 – А та 4 – Б класу. Діти мали змогу отримати повні відповіді на запитання. Розповідь  надзвичайно зворушила школярів, адже Олександр намагався донести учням гіркоту втрати побратимів та страхіття бойових дій, учасником яких був сам.

Олександру Вашкевичу учні передали  для військових  плетені браслети-обереги та розписали побажаннями український прапор, який там, в зоні проведення АТО, нагадуватиме біцям, що їх чекають з перемогою живими та неушкодженими. Найособливішим та найзворушливішим став подарунок від учениці 4 - Б класу Шевченко Тетяни - зайчик-оберіг, зв’язаний власноруч.

Ця несподівана зустріч назавжди залишиться у пам’яті вчителів та учнів і стане справжнім уроком життя та мужності.

28.01.2015 | Aдмін