Акція зі збору макулатури "Ми маленькі патріоти"

У цей складний для нашої країни час, мабуть немає родини, яка б із занепокоєнням та великим хвилюванням не стежила за подіями, які розгортаються на Сході України. Адже дана ситуація в країні, так чи інакше, торкнулась майже кожної української родини. А головне – вона згуртувала нас, та показала всьому світу, що українці - сильна та вольова нація. Допомога військовослужбовцям стала пріоритетним завданням кожного свідомого українця і великого, і малого.

З 19 по 23 січня у нашій школі-ліцей пройшла акція зі збору макулатури «Ми маленькі патріоти». Впродовж тижня було зібрано 1874 кг паперу,  а  сума  виручених  коштів склала  1 тис. 900 грн. Акція по збору макулатури об’єднала дітей нашої школи.

Усі кошти підуть на підтримку бійців АТО.

27.01.2015 | Aдмін