День Соборності

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Ідея єдності й соборності батьківських земель, так само, як ідеї незалежності й державного суверенітету, дієвої та ефективної влади є головним змістом державницької ідеології нашого народу. Це свято нагадує нам, підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!  Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою,  щасливою.

22 січня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» пройшло свято приурочене до Дня Соборності України. На захід завітали із Жмеринського об’єднання міського військового комісаріату старший офіцер – капітан Мазур Андрій Вікторович та методист управління освіти Кісілюк Тетяна Федорівна. Під керівництвом вчителя історії Червінської С.О., учні 11 класу поглибили знання про історичне минуле нашої держави, поєднавши із сьогоденням. Також у шкільному фойє учнями було організовано виставку, що символізувала  сучасність, креативність молодої людини, яка цінує традиції народу.

День Соборності у нашій школі – яскраве свідчення розвитку школярів у контексті національно – патріотичного виховання. А сучасна молодь – це наше майбутнє.

Молюсь за тебе, Україно,

Молюсь за тебе кожен час,

Бо ти у нас одна-єдина

Писав в своїх віршах Тарас.

Молюсь, казав він, щоб у тебе

Не було між людьми війни,

Щоб завжди було чисте небо

На нашій стомленій землі,