Із вдячністю від воїнів АТО

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю товариша, брата, знайомого та навіть незнайомого бійця АТО. Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і від дітей та молоді.

Яскравий приклад добра і небайдужості показали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей». З початку навчального року в школі постійно проводяться акції на підтримку бійців зони АТО. Акція «Допоможемо нашим воїнам», яка відбулась у грудні, знайшла в серцях дорослих і дітей особливий відгук. Під час акції було зібрано продукти харчування, листівки та обереги, виготовлені власноруч учнями школи. Все це було передано волонтерами бійцям АТО. Під час проведення благодійної акції вчительський колектив був вражений активністю, відвертістю дітей та дуже розчулений щирістю учнів, адже саме завдяки таким свідомим та небайдужим дітям формується патріотизм нашої молоді та майбутнє України. В знак вдячності бійці АТО передали учням школи прапор, на якому написали слова подяки.

І надалі в нашій школі буде продовжуватись робота, спрямована на виховання справжніх патріотів, небайдужих до власної долі та долі всієї країни.

22.01.2015 | Aдмін