День Святого Миколая

День Святого Миколая чекають і  дорослі,  і малі. Кожен напередодні цього свята загадує найзаповітніші бажання сподіваючись, що Чудотворець їх здійснить. Та найбільше чекають діти, які протягом року намагаються бути чемними і старанними.

19 грудня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» з теплими та доброзичливими вітаннями завітав на свято до школярів міський голова Анатолій Кушнір.

Школярі старанно готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали, а також юні актори показали глядачам  чудову виставу-казку.

Свято  завершилося   виступом   директора   школи   Оксани   Володимирівни   Кочури,   яка привітала присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, а також подякувала вчителям за сумлінну педагогічну працю та за підготовку дітей до зустрічі із Святим Миколаєм. Найрадіснішою хвилиною для школярів було вручення подарунків Св. Миколаєм.

19.01.2015 | Aдмін