Допомога бійцям АТО

«Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Не став винятком і наш навчальний заклад - НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей". Протягом тижня в нашій школі проходив збір благодійної допомоги для бійців нашої рідної  9-ї роти, що перебуває в зоні АТО! Чимало небайдужих батьків учнів та вчителів підтримали наших ГЕРОЇВ, які готові віддати власне життя за світле майбутнє своїх дітей. А самі ж школярі підготували для наших бійців, жовто-блакитні стрічки, обереги та зворушливі листи-підтримки, в яких дякували воїнам за мужність та бажали їм якнайшвидше повернутися додому живими та здоровими.

Від імені учнівського та педагогічного колективу бажаємо усім військовим найшвидшого повернення!!! Ми тримаємо кулачки за вас та ваших бойових побратимів, молимося за всіх бійців, які захищають нашу рідну Україну.

13.12.2014 | Aдмін