МІСТЕР ШКОЛИ 2014

5 грудня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»  пройшло свято «Містер школи – 2014». У конкурсі взяли участь найрозумніші, найсильніші та найспритніші юнаки 9 – 11 класів.

Усі вони серйозно готувалися та з гідністю пройшли чотири випробування: «Візитка», «Відкрий для себе Україну», «Напиши листа Солдату», «Розкажи без слів» або «Пантоміма». Учасники здобували прихильність оригінальними візитками, під час яких презентували себе віршами, піснями та відеороликами. Демонстрували  нам акторські та вокальні здібності, кмітливість та винахідливість, загальну культуру та оригінальність, знання історії.  Долаючи різні випробування, хлопці намагалися бути витривалими, сміливими. Кожен з них був неповторним, особливим, мав хороший настрій, який супроводжувався щирою посмішкою  та дотепністю.

Кожен учасник пройшов нелегкий шлях, щоб розкрити себе найкраще перед глядачами. Усі конкурсанти виступили достойно. Вибрати переможця було важко, проте необхідно.

Звання «Містер школи – 2014» здобув учень 11 – А(л) класу Почтар Олексій, а Кривий Ігор 9 – А(л), Палюх Максим 9 - Б, Скрима Андрій 10 – А та Зварич Назар 10 – Б(л) за участь у конкурсі отримали символічни призи.

13.12.2014 | Aдмін