Виховний захід "Нумо, хлопці-майстри"

01 грудня 2014 року в актовій залі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" відбувся конкурс серед учнів 5 класів. У змаганні приймали участь дві команди«Працьовиті хлопці» - 5-А класу  та «Орли» - 5-Б класу.

Школярі змагались у таких конкурсах:

• "Хто швидше" - учні давали відповіді на питання, які з'являлись на екрані;
  • "Умілі ручки" - капітани команд на швидкість  та якість виготовляли з фанери підставки під гарячі предмети, інші учасники конкурсу  давали відповіді на письмові завдання за темою вивченою на попередніх уроках "Технологія обробки деревини";
  • "Відгадай загадку";
  • "Перегучка" - учасники по черзі називали приказки або прислів'я про працю, працьовитість, ставлення людей до праці;
  • "Пантоміма" - один представник від команди за допомогою жестів показував слово, не називаючи його, а решта учасників відгадували;
  • "Розгадай ребус" - кожна команда по черзі розгадувала по три ребуси;
  • "Твій правильний вибір" - учасники уважно слухали мелодію та на швидкість мали відгадати музичний інструмент, зроблений з дерева, що згадувався у пісні.

Команди показали добрі знання у галузі технологій, швидко та вірно відповідали на поставлені питання, а також логічно мислили при виборі відповідей.

Кращою за балами, а отже і переможницею стала команда 5-Б класу "Орли".

01.12.2014 | Aдмін