Зі святом!

30 вересня, у світлий День Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, шанувальники книги відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Цього дня до бібліотеки вперше завітали найменші здобувачі освіти нашого закладу. Для дітей була проведена оглядово-пізнавальна екскурсія "Книжковий дивосвіт - бібліотека". Першокласники познайомилися з правилами поводження з книгою, цікавими дитячими кнжечками та енциклопедіями-всезнайками.

На протязі святкового дня читачів зустрічало незвичне «Дерево читацького настрою», де кожен міг залишити свої вітання та побажання щодо бібліотеки. В цей день діти багато жартували, брали дитячі книжки для читання, дарували нові книги.

Найцінніші вітання для бібліотеки – це нові книги. 10-А клас разом зі своїм вчителем Крикун К.О. подарували бібліотеці три збірки молодої поетеси Інелли Огнєвої .

11.10.2021 | Aдмін