Міський конкурс

27 листопада у Центрі позашкільної роботи було проведено міський конкурс "Ми горді, що ми українці" між загальноосвітніми навчальними закладами міста. Мета конкурсу: виховання у дітей та юнацтва активної громадянської позиції, формування у молоді високих морально-психологічних якостей: гордості за свою державу та український народ, мужності, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, вшанування національної культурної спадщини, народного танцю, пісень, звичаїв, традицій та свят.

Протягом заходу учасники брали участь у таких конкурсах:

• "Візитна картка" - творчі учнівські колективи повинні були представити домашнє завдання "Ми горді, що українці з роду";
  • Конкурс "Історичний калейдоскоп" - учасникам потрібно було дати відповіді на питання з історії Київської Русі;
  • Імпровізаційний конкурс "Моя єдина Україна..." - з підручних матеріалів створити композицію для учасників АТО;
  • Конкурс "Без пісні родини - немає України " - виконання вокально-хореографічної композиції.

Команда НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" творчо, креативно та змістовно підготувалася до конкурсу "Ми горді, що ми українці". За підсумками оцінок журі була нагороджена у номінації "Натхнення і талант".

01.12.2014 | Aдмін