ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР У НАШІЙ ШКОЛІ

18 червня у ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбувся випускний вечір для учнів 11-А класу.

Гучними оплесками всі присутні вітали дорогих випускників, які досить креативно з’явилися на своє свято. Особливі слова привітання звучали від директора школи Оксани Володимирівни Кочури, яка щиро побажала учням легкої життєвої дороги, великих досягнень та перемог!

Визначним і урочистим моментом свята стало вручення свідоцтва про повну середню освіту, адже це перший важливий документ для випускників, їхня перепустка в доросле життя! Щирі привітання також прозвучали від класного керівника Любицької Лариси Георгіївни та батьківського колективу.

В свою чергу учні висловити подяку батькам та вчителям за їх турботу, підтримку, цікаві уроки, необхідні знання, цінні поради! Зворушливим та незабутнім моментом випускного вечора став танець з батьками.

21.06.2021 | Aдмін