Обласний форум «LEADFEST: Нова українська школа в дії»

17 червня 2021 року на базі комунального закладу вищої освіти «Вінницької академії безперервної освіти» було проведено обласний форум «LEADFEST: Нова українська школа в дії. Підсумки пілотування в початковій школі Вінниччини». Під час проведення форуму були відзначені педагогічні працівники – учасники експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти» та нагороджені Почесними грамотами Департаменту гуманітарної політики Вінницької області: директор ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 Кочура О.В, заступник директора Саветіна Т.В., учителі Вахновська Л.Л. та Висідалко О.В.

Із щирими привітаннями до учасників форуму звернулись: Олександр Мельник, директор Департаменту гуманітарної політики Вінницької області ОДА, Степан Дровозюк, ректор КЗВО «Вінницької академія безперервної освіти», доктор історичних наук, професор; В.Буняк, заступник директора Департаменту гуманітарної політики – начальник управління освіти та  науки ОДА; Олена Чорна, начальник управління взаємодії з органами місцевого самоврядування Департаменту гуманітарної політики ОДА і з побажанням успіхів у подальшій роботі Нової української школи.

Слова подяки за наставницьку роботу висловили вчителі-пілотники Галині Іваниці, Тамарі Бачинській, Олені Лесіній, Наталі Гальчевській.

Учасники форуму мали змогу переглянути відеовернісаж «Хроніки пілотування»: від перших кроків до перших досягнень», а також взяти участь у практичній частині «Практична педагогіка Нової української школи: сторінками успіху пілотування в початковій школі».

18.06.2021 | Aдмін