Бесіда з представниками МНС

27 травня рятувальники Жмеринщини провели інформаційно- роз’яснювальну роботу в нашій школі для учнів 3-8 класів.
В ході профілактичної бесіди фахівці нагадали дітям основні правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, правила поведінки у побуті та під час перебування на водних об’єктах.
Учням закладу було продемонстровано ролики на протипожежну тематику, а також доведено правила користування електричними та електронагрівальними приладами, заборону використання сірників без відома дорослих.
З метою якісного засвоєння застережень, рятувальники вручили школярам тематичні листівки застережливого характеру.
Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення, щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

31.05.2021 | Aдмін