Вітаємо переможців!

Учениці 9-А класу ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 Катерина Канцир та Анастасія Тринчук стали призерамиXIV Міжнародного конкурсу з українознавства серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс дослідницьких робіт проводився на базі Науково-дослідного інституту з українознавства у м.Київ.

Канцир Катерина Валеріївна підготувала науково-дослідну роботу на тему: «Українська емпатія американця Walter Orr Scott». Завдяки своїй плідній праці та креативному підходу посіла  ІІ місце.

Тринчук Анастасія Олегівна подала на конкурс дослідження, присвячене легендарному композитору, а саме: «Життя – як пісня, що не віддзвенить». У своїй роботі Анастасія працювала над осмисленням феномена українського Орфея Володимира Івасюка, за що була відзначена почесним ІІІ місцем.

Педагогічний та учнівський колектив закладу пишаються здобутками Анастасії та Катерини і щиро дякують творчому наставнику – Крикун Катерині Олександрівні. Бажаємо нових творчих злетів, успіхів та наснаги.

25.05.2021 | Aдмін