Учениці 9-А класу стали призерами XIV Міжнародного конкурсу з українознавства

Учениці 9-А класу ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 Катерина Канцир та Анастасія Тринчук стали призерами XIV Міжнародного конкурсу з українознавства серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс дослідницьких робіт проводився на базі Науково-дослідного інституту з українознавства у м.Київ.

Учениці під керівництвом учителя української мови та літератури Катерини Крикун посіли І місце в І етапі та стали переможцями ІІ етапу.

Канцир Катерина Валеріївна підготувала науково-дослідну роботу на тему: «Українська емпатія американця Walter Orr Scott». Завдяки своїй плідній праці та креативному підходу посіла  ІІ місце.

Тринчук Анастасія Олегівна подала на конкурс дослідження, присвячене легендарному композитору, а саме: «Життя – як пісня, що не віддзвенить». У своїй роботі Анастасія працювала над осмисленням феномена українського Орфея Володимира Івасюка, за що була відзначена почесним ІІІ місцем.

27 квітня учениці та науковий керівник були нагороджені методистом відділу українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервоної освіти» Оленою Козаченко грамотами та цікавими подарунками.

Педагогічний та учнівський колектив закладу пишаються здобутками Анастасії та Катерини і щиро дякують творчому наставнику – Крикун Катерині Олександрівні. Бажаємо нових творчих злетів, успіхів та наснаги.

27.04.2021 | Aдмін