Вітаємо вчителя математики Шаповалюк Юлію Юріївну!

На виконання наказу МОН України  від 09.06.2020 року   №777  «Про  проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-21» у КВНЗ Вінницька Академія Безперервної Освіти  були проведені  І ,ІІ,ІІІ тури  конкурсу.

На  професійному конкурсі  « Учитель року-21.» в номінації «Математика»

місто Жмеринку достойно представляла вчитель математики ЗЗСО І-ІІІст. №2, вчитель І категорії Шаповалюк Юлія Юріївна.

Педагог  закінчила  Вінницький    педагогічний університет   2007 році. Магістр. В  ЗЗСОІ-ІІІст.№2 Юлія Юріївна працює  з 2007 року. Педагогічний стаж 13 років.

Вона завжди в творчому пошуку.  Досконало володіє методикою викладання математики,інноваційними   педагогічними технологіями, інформаційними технологіями. Вільно працює з інтернет-ресурсами  проведення уроків. Залучає учнів до виконання творчих завдань,виховує любов і повагу до математики . Вона започаткувала  і веде  в закладі гурток Робототехніки.

Упродовж  18-22.01.2021 р.   У  КВНЗ ВАБО відбувся  І тур конкурсу,в якому взяли участь 32 вчителя  математики  зі всіх районів Вінницької області.    Конкурсні випробування   включали в себе тестування  з предмету,написання  контрольної  роботи,а найцікавішим завданням було проведення дистанційного уроку  на задану тему з членами  журі конкурсу. Контрольну  роботу учасники виконували  в режимі  онлайн, за їх роботою спостерігали члени журі конкурсу.

За підсумками І туру  Шаповалюк Ю.Ю. пройшла на ІІ тур .

01.02.21 р. педагог взяла участь в ІІ етапі конкурсу, в якому пройшла методичний практикум ,що  мав на меті демонстрацію учасником методичної компетентності,  розробила методичні матеріали до уроку і захистила свою роботу перед членами журі.

Робота Юлії Юріївни  отримала  гідну оцінку журі конкурсу «Учитель  року-21» - педагог посіла почесне  ІV  місце  серед 12 учасників ІІ туру.

Колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. , учні закладу щиро вітають  Юлію Юріївну з гарним результатом!

10.02.2021 | Aдмін