"Візьми перо і спробуй..."

29 та 30 грудня 2020 року відбулося підведення підсумків та нагородження переможців міського конкурсу авторської казки «Казка для пана Клякси», в якому взяли участь 101 конкурсант, серед яких 21 учень ЗЗСО І-ІІІ ст. №2. Дякуємо за участь і проявлену творчість у написанні авторських казок учнів 4-Б, 4-В, 6-А, 6-Б та 9-А класів. Наймолодший учасник – другокласник Пономарьов Кіріл. Серед 9 переможців міста ІІ місце посіла Мішель Шведова за казку «Зіронька бажань Марії», ІІІ місце у Максима Майданюка за казку «Ніч Івана Купайла» та у Вікторії Пермякової за «Снодійне зілля». Діти нагороджені дипломами та цінними подарунками, які отримали в «Зимовій Резиденції Діда Мороза»!

Організовували і готували дітей вчителі Вахновська Л. Л., Крикун К. О., Шумигора О. А., Пікуль Г. В.

11.01.2021 | Aдмін