Стажування у Жмеринській міській раді лідерів учнівського самоврядування НВК

В рамках домовленостей між міським головою Анатолієм Кушніром з громадською організацією учнівського самоврядування «Асоціація юних жмеринчан», з 18 листопада у Жмеринській міській раді організовано стажування активної учнівської молоді.

Дана акція проводиться з метою ознайомлення шкільних лідерів з діяльністю органу місцевого самоврядування, залучення учнівської громадськості до суспільно-політичних процесів міста, а також, подальшої співпраці міської влади з молоддю.

Двадцять чотири учні НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ліцей» стали начальниками управлінь і відділів міської ради, її виконавчого комітету, заступниками міського голови, секретарем ради, а також очільником міста – міським головою. Впродовж кількох годин діти досконало вивчали функціональні обов’язки працівників виконкому, знайомились із сферою та напрямками діяльності кожного спеціаліста. А підсумком їх роботи – стало проведення сесії міської ради.

19.11.2014 | Aдмін