Тиждень української мови

Уже традиційно в перші тижні листопада в ЗЗСО №2 урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови. З цієї нагоди у школі було проведено багато цікавих та пізнавальних заходів у режимі онлайн.

Вчитель української мови та літератури Ковальова О.О. разом з учнями 11-А класу долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У 6-А класі Походзей М.В. провела інтерактивну гру «Я люблю українську», в ході якої  діти розгадували цікаві мовні ребуси. Не менш цікавою була онлайн-вікторина   «Подорож океаном рідної мови»», організована вчителем української літератури Кобилянською  А. В. для 5-А класу. Під час якої школярі виконували різні завдання, а також переглянули відео-ролик про історію становлення писемності, розвиток української мови та про видатну постать - Нестора Літописця.

16.11.2020 | Aдмін