Новини


Відкрите засідання учнівського самоврядування  14 листопада у спортивній залі школи відбувся відкритий виховний захід-засідання учнівського самоврядування дитячих об'єднань шкіл міста лідерів ГО УС "Асоціації юниж жмеринчан" на базі Творчої ініціативної ради.Тема заходу "Фізична культура та спорт серед учнівської молоді. Флеш-моб "Спорт - це радощі в русі" участь лідерів ГО УС "АЮЖ" у проекті "Творимо радощі в статусі лідера".

  Зі вступним словом до присутніх звернулася Ясинська А.В. - педагог-організатор НВК "ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей", яка зазначила, що в сучасних умовах всебічний і гармонійний розвиток молоді є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. 

  З першим питанням порядку денного "Про поточні питання в ГО УС "Асоціації юних жмеринчан" виступила Інна Клют  - Голова дитячого об'єднання ГО УС "АЮЖ".  

  Грона Аліна - заступник голови ТІРу та Рижук Олександра - лідер групи ТІРу "Ерудит" ознайомили присутніх з історичним калейдоскопом "Розвиток фізичної культури та спорту з найдавніших часів до сьогодення".

  З досвіду роботи НВК "ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей" "Фізична культура та спорт серед учнівської молоді школи-ліцею" звітував Рибачок Сергій -лідер групи ТІРу "Здорові та сильні". 

 Яскравим моментом засідання була практична частина заходу - спортивна гра "Подорож до чарівної країни Олімпії", яку підготували та провели вчитель фізичної культури Новіцька М.С., лідер групи ТІРу "Творчість" Мельник Катерина та лідер групи ТІРу "Корисні справи" Ліщишин Максим. Учасниками свята були спортивні команди учнів 6-х класів шкіл міста. Початком подорожжі до країни Олімпії стала флеш-моб розминка, в якій взяли участь не лише учні ліцею, а й усі команди. Протягом спортивного змагання  учасникам потрібно було виконати такі завдання: 

  • зібрати похідний рюкзак,
  • власними руками виготовити "канатний міст",
  • обрати спортивний інвентар та пояснити, які дві спортивні вправи чи гри з ним можна виконувати на уроках фізичної культури чи вдома. 

  Усі завдання було виконано і перед учасниками відчинились ворота у чарівну країну Олімпію - країну краси, фізичної досконалості, перемог, удачі та здійснення мрій. На зевершення свята усі команди нагородили солодкими подарунками. 

   З вітальним словом до присутніх звернулись Мельник Р.В. - методист Центру позашкільної роботи та Шевченко Т.М. - керівник ГО УС "АЮЖ".

 19.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад