Міське МО класних керівників

13 листопада 2014 р. на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей» пройшло міське методичне об’єднання класних керівників 5-11 класів за темою «Впровадження виховних технологій у практику роботи класного керівника в системі реалізації «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України».

До учасників засідання МО класних керівників міста зі вступним словом звернулася Кісілюк Т.Ф., ознайомивши їх із результативністю впровадження виховних технологій у школі.

ЗВР Пажетнова Т.С. у своєму виступі розповіла, що педагогічний колектив школи насамперед виходить з того, що школа має бути конкурентноздатною й престижною, а це можливо лише в режимі неперервного розвитку і творчого пошуку інноваційних, виховних та навчальних технологій, а також презентувала посібник «Виховні технології в освітньому процесі».

Досвідом роботи з впровадження технології виховання успішної особистості поділилася класний керівник 8-В-Л класу Бунь Л.В., а класний керівник 9-А-Л класу Кандірал Л.П. презентувала проект «Портфоліо класу».

До педагогічної майстерні «Інноваційні підходи» запросила гостей класний керівник 7-Б класу Ковальова О.О., де продемонструвала технологію підготовки виховного заходу та усний журнал «Слово рідне, не мовчи…», присвячений Дню української писемності та мови.

17.11.2014 | Aдмін