МІЙ ПЕРШИЙ НАЙКРАЩИЙ ЗОШИТ

«Мій перший найкращий зошит»

Так називається свято, яке відбулося 12 листопада у 1-х  класах НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей». В цей день батьки та рідні дружно прийшли розділити радість перших шкільних успіхів першокласників. Учні  із цікавістю подорожували по Країні Добриків. Разом із головним героєм, виконуючи різні завлання, дітки  зустрілись із «Добринкою-Дружинкою», «Добринкою-Бережинкою», «Добринкою-Знайкою» та  «Добринкою-Веселинкою». Кожна дитина показала свій талант, уміння колективно працювати. Святкова атмосфера, а основне, присутність самих батьків – усе це викликало радісні емоції і створювало піднесений настрій у молодших школярів. Батьки пишалися своїми дітьми, адже зовсім нещодавно, переступивши поріг школи, вони здавалися їм такими безпорадними. Лише 2,5 місяці минуло з того часу, а діти стали впевненішими та самостійнішими.

Свято завершилось врученням перших зошитів, у яких учні старанно працюватимуть   для реалізації індивідуальної творчої справи.

13.11.2014 | Aдмін