Інженерний тиждень

З  24 ЛЮТОГО ПО 28 ЛЮТОГО 2019 РОКУ В НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів-ліцей пройшов  «Інженерний тиждень».

Мета Тижня    - дати можливість   кожній дитині доторкнутися до світу інженерії .

Тиждень розпочався фізичним квестом,в якому взяли участь  учні 10 Ал класу  (вчитель фізики Данілова О.М.) .Учні відповідали   на  бліц-питання, відгадували ребуси,виконували логічні задачі,   пояснювали фізичні досліди. Перемогла команда в складі  Млєко А..Колесник А.,Бондарчук А.,Здищук О..Діхтярук М.

Учні 5-6 класів взяли участь в змаганнях «Юних будівельних дизайнерів».Із деталей «LEGO» команди   за встановлений час  створювали будівлю майбутнього. Перемогла команда 5-В класу ( класний керівник Ковальова О.О.) Команди отримали нагороди за креативність,за найкращий екологічний проект,    за складність,   за естетику.

В Лабораторії цікавої хімії  вчитель Олійник В.В. продемонструвала учням 5-7 класів захоплюючі досліди.

27 лютого   відбулись змагання –перегони машин на радіокеруванні ( вчитель фізики Стражець С.А.).В них взяли участь учні 5-8 класів. Учасникам довелось пройти  трасу з перешкодами .Переможцями стали учні Черчик В.(6-Б),Подоляко А.(6-А),.Швець В.(7-В).Допомагали в проведенні змагань ведучі – УЧНІ 10-Ал класу Гаврилюк П.. та Саруханян М.

Учитель математики Шаповалюк Ю.Ю.  презентувала всім бажаючим роботу гуртка «Робототехніка».

На завершення Тижня було проведено конкурс  «Компютерні дизайнери»

( вчитель Кузір Г.Д.) Учасники   Саруханян Маргарита, Козачок Денис, Андрійчук Ю..Швець Денис, Гаврилюк Павло створювали емблему ліцею. Переможці Саруханян Маргарита і Андрійчук Юлія.

Проведені заходи зацікавили учнів,сподобались учасникам . Інженерний Тиждень плануємо проводити щороку.

02.03.2020 | Aдмін