Зустріч з дитячим письменником О. Дерманським

Нещодавно у нашій  школі відбулася творча зустріч з сучасним дитячим письменником Олександром Дерманським – Членом Національної спілки письменників України, , поетом,  літературним редактором, сценаристом. На захід завітали учні 1 – 4 класів. Діти із захопленням спілкувалися з письменником. Зустріч із паном Олександром була щирою і неймовірно емоційною.  І ще однією радісною подією на завершення зустрічі - був автограф від самого автора  на улюбленій книзі та фото на пам’ять.  Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменника, а й залучення школярів до читання, адже твори Сашка Дерманського рекомендовано міністерством освіти і науки України для читання в молодшій школі. У 2018 році книга письменника —«Мері» (видавницво А-ба-ба-га-ла-ма-га, 2018) —була  переможцем конкурсу «Книга року ВВС — 2018» в номінації «Дитяча книга року ВВС». Сподіваємось, що зустріч із Сашком Дерманським залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей. (Кафедра учителів початкових класів - Богданюк О. В.)

27.02.2020 | Aдмін