День рідної мови

В школі-ліцей вчителі кафедри української мови провели ряд заходів щодо відзначення Дня рідної мови.

Вчитель Шумигора О. А. в 7-В класі провела мовний тюнінг на тему "Нова доба нового прагне слова". Учні познайомились з новим правописом, презентували проект "Мовні лайфхаки", створили словничок "Антисуржик", повеселились на мовленнєвому дворищі "Український словограй", завершився захід інтелект-забавою "Мовні викрутаси".

Учні 5-Б класу стали учасниками мовної ігротеки "Лепетуни". Кожен підготував "цікавинку" про рідну мову, школярі розгадували шаради, ребуси, мовні загадки, імпровізували в різних мовленнєвих ситуаціях, переглянули і заповнили фразеологічний калейдоскоп, брали участь в марафоні "Мовний бліц".

Вчитель української літератури Кобилянська А. В. у 7-А класі провела урок-змагання  «Мова єднає всіх». Учні брали участь у різноманітних конкурсах, демонстрували свої знання з української мови та літератури, переглянули відеозвернення своїх ровесників, познайомилися з історією цього свята.

Вчитель української мови Ковальова О. О. провела мовознавчу вікторину «Подорож океаном рідної мови», під час якої учні давали відповіді на цікаві запитання, пригадували прислів’я та приказки.

Вчитель Дідковська Л. В. для 10-А (Л) та 7-В класівпровела свято "Мова рідна звучить, рідне слово!"

Сьогодні учні мали унікальну можливість поринути в атмосферу любові і добра, насолодитися красою рідного слова.

24.02.2020 | Aдмін