Зустріч начальника управління освіти з учасниками ІІІ туру олімпіад

15 січня 2020 року у школі-ліцей начальник управління освіти Аліна Твердохліб зустрілась із призерами ІІ міського та учасниками обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.Під час свого звернення до учнів, Аліна Твердохліб підкреслила, що пишається успіхами молоді, вважає присутніх елітою міста. Було висловлено подяку за плідну діяльність школярів, та наголошено, що кожна праця повинна відповідно оцінюватись. Насамперед, переможці та призери ІІІ етапу предметних олімпіад отримають грошову винагороду ( орієнтовно розмір призового заохочення – 1000 грн, за 1 місце, 2 і 3 місця відповідно оцінюватимуться також, але меншими сумами).

Із напутніми словами та настановами щодо ІІІ етапу до учнів звернулась завідувач міським методичним кабінетом Світлана Заграй, яка відзначила тих учнів, що проявили особливі здібності, здобувши декілька призових місць із різних олімпіад. Серед них ліцеїсти:

• Цюзь Алла – учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей” (4 призових місця).
  • Канцир Катерина – учениця 8 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей” (3 призових місця);
  • Самсонюк Анатолій – учень 8 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей” (4 призових місця).

Загалом зі школи-ліцею в обласному етапі олімпіад братимуть участь 13 учнів. Наш заклад пишається талановити дітьми та бажає їм перемог!

16.01.2020 | Aдмін