Струна на арфі України

Лауреатів Кучер Ольгу та Воропаєву Софію нагородили щорічною літературно-мистецькою премію імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України» в номінації "За кращий прозовий твір". Кандірал Л.П. було народжено граматою Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України за багаторічну роботу з творчою молоддю та популяризацію літератури рідного краю. Володимир Горлей представив свої збірки творів :"Чарівна криниченька", "Несподівана знахідка", "Молоді голоси", Творчий калейдоскоп", Радість творчості і сподівань". В журналі "Вінницький край" надруковані твори учениць. Також Володимир Савович і громадський діяч Гамарнік Олексій привітали учнів з прийдешнім Новим роком і побажали творчих успіхів та наснаги.В свою чергу, директор школи Оксана Володимирівна Кочура, подякувала ученицям і їх творчому наставнику за плідну працю та їх внесок в літературу рідного краю.

26.12.2019 | Aдмін