70-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників, який було встановлено Указом Президента України № 836 від 20.10.2009 р. з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

Лідерами гуртка «Юні слідопити» - керівник Бунь Л.В., було проведено пізнавальну екскурсію шкільним куточком Бойової слави для учнів початкової та середньої школи.

Учні 8-х ліцейних класів відвідали центральну міську бібліотеку, де проходив захід, присвячений 70-ій річниці визволення України. Літературну творчість презентували Майданюк Юлія (8-А-л) та Дельницька Сабіна (8-В-л), познайомивши присутніх з власними  віршами та прозовими творами, присвяченими даній події.

10.11.2014 | Aдмін