Методоб'єднання вчителів початкових класів шкіл міста

24.03.2014 - Відбулось методичне об'єднання вчителів початкових класів шкіл міста по темі:  "Впровадження нових критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів"

Ододюк Світлана Миколаївна (зав.методоб'єднанням учителів початкових класів міста Жмеринки) розповіла про впровадження нових критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів.

Дуднік Р.А. (вчитель початкових класів НВК "ЗОШ І-ІІІст.-ліцей") звітувала по темі: "Тренінгові системи навчання уроків основ здоров'я" та провела серед учителів початкових класів м. Жмеринки сам тренінг.

Сафонова О. (вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1) доповіла про впровадження Державного стандарту щодо проведення курсу "Сходинки інформатики" у 2 класі.

Вахновська Л.Л. (вчитель початкових класів НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") розповіла про участь у Акції "Індивідуальна творча справа "Мій перший найкращий зошит", яка проводилась в рамках реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти, обласного проекту "Я - першокласник".

31.03.2014 | Aдмін