Тиждень української мови

Уже традиційно в перші тижні листопада в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови.

З цієї нагоди в школі було проведено багато цікавих та пізнавальних заходів. В 5-А класі, за ініціативи класного керівника Шаповалюк Ю. Ю., учні переглядали тематичний відео лекторій, 5-Б та 5-В класи відвідали шкільну виставку «Спочатку було слово…», підготовлену вчителями української мови Пажетновою Т. С. та Ковальовою О. О., де діти розгадували цікаві мовні ребуси. Для учнів групи продовженого дня була проведена бесіда у супроводі мультимедійної презентації «Мандрівка в країну писемності». Не менш цікавою була мовознавча гра «Що? Де? Коли?», організована вчителем української мови Кобилянською А. В. для 7-А класу. Крім цього, учні 10-11-х класів долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.  Вчитель  Хізяк О. В. разом з учнями 10-А (Л) класу розгадували цікавий історико-мовознавчий кросворд. Долучилася до Тижня української мови і шкільна бібліотека.  Завідувач бібліотекою Пікуль Г.В. організувала для учнів 4-х класів цікавий захід "І першим було слово...". Школярі дізналися багато про становлення писемності, розвиток української мови, її багату історію, та про видатну постать - Нестора Літописця.

Також учні 6-А класу разом із учителем Крикун К. О. провели конкурс сенканів. У форматі теплих історій до духмяного чаю діти презентували свої роботи, які виконували упродовж тижня. Школярі складали сенкани зі словами Нестор, письмо, мова, літопис тощо. Перемогу здобула Вероніка Панфілова. Учениця проявила майстерність в оформленні роботи, творчість під час складання сенканів, а також (чим і вразила однокласників) написала влучні коментарі до кожного сенкану, в яких передала зацікавленість у вивченні рідного слова.

15.11.2019 | Aдмін