Обмін досвідом використання комп'ютерної програми GeoGebra у школі-ліцеї

Третій рік поспіль в НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" впроваджується комп'юторна програма "GeoGebra" для уроків фізики, математики, інфоматики.
      13 листопада з метою обміну досвідом щодо використання даної програми у школу-ліцей завітали вчителі математичних наук шкіл Мурованокуриловецького району Вінницької області.
Вчитель інфоматики Кузір Геннадій Дмитрович провів два відкритих уроки за участю гостей в 10-А(Л) та 11-А(Л) класах. Учні досліджували графіки функцій, розв'язували рівняння, робили геометричні побудови. Після проведених уроків Геннадій Дмитрович провів майстер-клас для вчителів.
    Директор НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" Кочура Оксана Володимирівна познайомила присутніх з напрацюваннями педагогічного та учнівського колективу, подякувала присутнім за плідну співпрацю та побажала успіхів у роботі.

13.11.2019 | Aдмін