Збережи довкілля!

6 листопада вчителем біології та екології Поліщук Л. М. разом з ученицями 8 - А(Л) класу в рамках проекту "Роздільний метод збирання твердих побутових відходів - запорука чистоти в місті Жмеринка" було проведено інформаційну годину для 8-х класів про шкоду побутових відходів та переробку сміття. Діти переглянули відео про шведську екоактивістку Грету Тунбер, яка закликає до боротьби з глобальними кліматичними змінами. Крім того, ліцеїсти почули багато корисної інформації щодо правильного сортування побутових відходів та рекомендації про збереження планети від забруднення. Цікавими для учнів стали мобільні додатки, які допомагають сортувати сміття. Наприкінці заходу кожен учень отримав буклет з методичними рекомендаціями по роздільному сортуванню.

7 листопада учнями 11-Б(Л) класу було проведено круглий стіл. Ліцеїсти обговорювали основні проблеми навколишнього середовища, зокрема нашого міста та правила сортування побутових відходів.

Учні школи-ліцею закликають усіх не бути байдужими та дбати про довкілля!

08.11.2019 | Aдмін